Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2013 pro Pardubický kraj

  15:15aktualizováno  15:15
Podívejte se na všechny kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Přinášíme kompletní volební kandidátky 2013 pro Pardubický kraj.
Volby. Ilustrační foto.

Volby. Ilustrační foto. | foto: Jan Karásek, MAFRA

č. 1Česká strana sociálně demokratická

1. Ladislav Effenberk, starosta Holic
2. Jitka Dostálová, personální manažerka
3. Miroslav Váňa, ředitel bytového družstva
4. Václav Neubauer, zastupitel obce
5. Pavel Havíř, předseda představenstva nemocnic Pardubického kraje
6. Jan Chvojka, právník
7. Zdenek Ešpandr, místostarosta
8. Jana Pernicová, náměstkyně hejtmana
9. Bohumil Bernášek, OSVČ
10. Jiří Rozinek, náměstek primátorky
11. Miroslav Stejskal, starosta
12. Václav Kroutil, zemědělec
13. Radoslava Nováková, OSVČ
14. Ladislava Zelenková, středoškolský pedagog
15. Jan Ptáček, ředitel střední školy
16. Marcela Jelínková, místostarosta
17. Jaroslav Lechnýř, poradce
18. Alena Mašková, referent Krajského úřadu Pardubického kraje
19. Martin Macháček, požární technik

č. 2Strana svobodných občanů

1. Martin Pánek, ekonom
2. Josef Káles, puškař a soudní znalec
3. Petr Musílek, projektant
4. Josef Lebduška, podnikatel
5. Michael Bartoš, lékař - anesteziolog
6. Petr Lichtenberg, technicko-ekonomický pracovník, zastupitel
7. Václav Košnar, ekonom
8. Jaromír Vacek, technik
9. Petra Pokorná, sales manager
10. Bedřich Petráň, lékař
11. Martin Kokeš, SW vývojář a systémový integrátor
12. Lenka Moutelíková, bankovní úředník
13. Pavel Eliáš, biomedicínský technik
14. Luděk Vlk, bankovní úředník
15. Robert Chmelař, works manager
16. Martin Sokol, výbušinář
17. Robert Richter, programátor
18. Richard Neugebauer, OSVČ
19. Josef Káles, politolog a žurnalista

č. 3Česká pirátská strana

1. Mikuláš Ferjenčík, protikorupční aktivista
2. Pavel Štěpánek, živnostník
3. Jiří Stuna, velitel MP a psychoterapeut
4. Jan Šafář, IT poradce
5. Nikola Štěpánková, specialista firemní péče u mobilního operátora
6. Zdeněk Brejša, programátor
7. Josef Raba, podnikatel
8. Pavel Klavík, vědec
9. Jiří Jansa, makroanalytik měnových kurzů
10. Josef Koníček, advokátní koncipient

č. 4TOP 09

1. Jaroslav Zedník, starosta České Třebové
2. Jiří Skalický, primář Pardubické krajské nemocnice
3. Václav Cempírek, profesor, UPCE - Dopravní fakulta J. Pernera
4. Hana Štěpánová, starostka
5. Miroslav Nádvorník, OSVČ - obor logistika a doprava
6. Jiří Hájek, starosta Městského obvodu Pardubice 5
7. Vladislava Michalová, zdravotní sestra
8. Jan Němec, radní města, člen představenstva EBA
9. Luboš Netolický, starosta, dobrovolný hasič, včelař
10. Luboš Bäuchel, předseda sportovní organizace
11. Pavel Eliáš, starosta
12. Miloš Mička, ředitel školy
13. Jiří Horák, hlavní stavbyvedoucí
14. Jaroslav Kašpar, starosta, profesionální hasič
15. Libor Slezák, radní města, specialista na obranné technologie
16. Ladislav Mlateček, starosta, myslivecký hospodář MS Býšť
17. Miroslav Vohník,učitel, ředitel vzdělávacího institutu, bylinář
18. Oldřich Koblížek, starosta
19. Jan Štangl, advokát

č. 5HLAVU VZHŮRU - volební blok

1. Ondřej Hlaváč, ředitel obchodní společnosti
2. Lubomír Vašina, ředitel sportovní agentury
3. Josef Loučka, podnikatel
4. Jiří Kyncl,technický ředitel, představitel o.s. Naše Svitavy
5. Jaroslava Jungvirtová, referentka odboru školství
6. Ivo Varga, technolog
7. Ivana Kratochvílová, podnikatelka
8. Jan Rejda, obchodní ředitel, místostarosta MO Pardubice 7
9. Zdeněk Jirout, podnikatel
10. Pavel Křivka, překladatel, botanický zahradník
11. Ivo Šimák, psycholog
12. Tomáš Kaláb, živnostník
13. Pavel Čejka, podnikatel
14. Jan Švancara, IT specialista
15. Roman Němec, finanční poradce
16. Ladislav Matras, učitel, vedoucí trenér SpSm FK Pardubice
17. Zuzana Sokolová, dělnice speciální výroby
18. Josef Marek, vedoucí skladového hospodářstv
19. Jan Tomášek, strojař

č. 6Občanská demokratická strana

1. Radim Jirout, ředitel akciové společnosti
2. Magda Křivanová, starostka
3. Michal Kortyš, starosta
4. Simeon Karamazov, děkan fakulty Univerzity Pardubice
5. Ladislav Valtr, místostarosta, pivovarník
6. Harald Čadílek, primář
7. Kateřina Jánská, radní města
8. Helena Wiesenbergová, pedagog
9. Jan Čechlovský, místostarosta
10. Petr Máca, radiologický asistent
11. Jaroslav Martinů, starosta
12. Marie Vaculíková, pedagog
13. David Novák, soukromý zemědělec
14. Stanislava Švarcová, starostka
15. Jiří Kubeš, ředitel jazykové školy
16. Jitka Kašparová, studentka
17. Josef Kopecký, herec a režisér
18. Miloslav Sejkora, starosta
19. Alena Stránská, učitelka ZŠ

č. 8Klub angažovaných nestraníků

1. Jolana Přibylová, personalistka
2. Eva Špičanová, zubní lékařka
3. Vladimír Hučín, tajemník nadačního fondu
4. Marek Dufek, advokát
5. Josef Kolář, odborný učitel
6. Milan Tausch, ekonom
7. Miroslav Matějka, ekonom
8. Vratislav Kaválek, veterinární technik
9. Karel Protiva, zubní lékař
10. Vladimír Kříž, nakladatel
11. Josef Dobeš, vedoucí manažer
12. Barnabáš Bíro, důchodce
13. Jiří Domlátil, stavební inženýr
14. Pavel Rynt, učitel, Kralupy nad Vltavou
15. Jaromír Kolář, vedoucí finančního odboru
16. Miloslav Svoboda, chemik
17. Stanislav Slabyhoudek, důchodce
18. František Přeslička, předseda pobočky Konfederace politických vězňů ČR
19. Josef Vlášek, překladatel

č. 9politické hnutí Změna

1. Alena Janáková, středoškolská učitelka
2. Jan Votrubec, starosta, počítačový technik
3. Marcela Boštíková, duchovní Církve československé husitské
4. Václav Janovský, místostarosta, předseda "Sdružení obcí pod Kunětickou horou"
5. Radim Vetchý, ředitel základní školy speciální
6. Jitka Bednářová, administrativní pracovnice
7. Filip Sedlák, pedagog
8. Kateřina Racková, studentka mezinárodních rozvojových studií
9. Jan Ilič, energetický analytik
10. Zita Prošková, sociální pracovnice
11. Jan Vojtěch, projektový manažer
12.Tomáš Pozler, odborný asistent na vysoké škole

č. 10Strana soukromníků České republiky

1. Petr Bajer, podnikatel
2. Ivana Snítilová, podnikatelka
3. Miroslav Petráň, architekt
4. Vítězslav Čeliš, živnostník, zaměstnanec
5. Zdeněk Zitko, ředitel střední školy
6. Milan Břeň, advokát
7. Milan Slepčík, podnikatel ve stavebnictví
8. Alena Ptáčková, lektorka
9. Ladislav Sekanina, živnostník
10. Jiří Konečný, majitel Skrblíkovy restaurace
11. Josef Linhart, podnikatel
12. Petr Dvořák, moderátor, zpěvák
13. Martin Blažej, živnostník
14. Jana Šrámková, podnikatelka
15. Markéta Vohralíková, ředitelka MŠ
16. Tomáš Brokeš, podnikatel ve stavebnictví
17. Jaroslav Sejkora, živnostník
18. Pavlína Novotná, živnostnice
19. Ivana Mačátová, soudní přísedící

č. 11KDU-ČSL

1. Jiří Junek, ředitel regionálního muzea
2. Martin Šácha, lékař, chirurg
3. Pavel Šotola, člen Rady Pardubického kraje pro sociální péči a neziskový sektor
4. Karel Rothschein, starosta
5. Zdenka Kumstýřová, ředitelka Charity
6. Richard Novák, architekt
7. Petr Helekal, starosta
8. Radomil Kašpar, místostarosta Litomyšle
9. Petr Schejbal, místostarosta
10. Josef Jílek, předseda představenstva bytového družstva
11. Vít Ulrych, lékař, onkolog
12. Jana Skalická, pastorační asistentka
13. Pavel Starý, lesník
14. Iva Fikejsová, ředitelka školy
15. Pavel Petr, SŠ/VŠ učitel
16. Martin Dvořák, speciální pedagog
17. František Weisbauer, ekolog
18. Václav Polák, plánovač sériové výroby
19. Petr Čada, asistent senátora

č. 13Suverenita - Strana zdravého rozumu

1. Věra Nevečeřalová, speciální pedagožka
2. Radek Dokoupil, technický ředitel
3. Jitka Patřičná, fotografka
4. Jiří Slavík, ekonom
5. Simona Podzimková, programová pracovnice kulturního centra
6. Jana Hubená, jednatelka společnosti
7. Jaromír Štolba, masér
8. Luboš Lux, servisní mechanik, velitel dobrovolných hasičů
9. Andrea Dostálová, dětská zdravotní sestra
10. Vlastimil Komoň, živnostník
11. Alena Sedláčková, živnostnice
12. Veronika Navrátilová, živnostnice
13. Petr Pajer, živnostník
14. Simona Kubíková, strojní mechanička
15. Magdalena Fikrová, živnostnice
16. Lenka Tesařová, prodavačka, Přelouč, bez politické příslušnosti
17. Oldřiška Štursová, ekonom, Chrudim, bez politické příslušnosti´
8. Josef Pecka, živnostník - truhlář, kapelník
19. Jiří Sechovec, chemický analytik

č. 15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

1. Zdeněk Štengl, předseda SPOZ
2. Jaromír Dušek, náměstek hejtmana Pardubického kraje odpovědný za dopravu
3. Zbyněk Kusý, manažer sportu a volnočasových aktivit mládeže
4. Miloslav Soušek, starosta
5. Tomáš Rejda, lékař - stomatolog
6. Tomáš Vagenknecht, obchodní zástupce, člen zastupitelstva
7. Lubomír Daněk, podnikatel v instalatérství, člen rybářského spolku
8. František Culek, právník, bývalý ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny v
Chrudimi
9. Daniel Dejdar, lékař - chirurg
10. Zlata Andrlová, jednatelka společnosti Zlatovánek s.r.o.
11. Soňa Hlavová, urolog - ambulantní specialista
12. Aleš Meloun, obchodní zástupce, předseda Okresního fotbalového svazu, předseda S.K. Rváčov
13. Ivana Urešová, manažerka pro financování zdravotní péče
14. Zdeňka Jirásková, středoškolská profesorka na gymnáziu
15. Vladimír Šebek, vedoucí právního oddělení
16. Jindřich Göbel, gynekolog Pardubické krajské nemocnice
17. Milena Vohralíková, členka zastupitelstva města Holice, bývalá ředitelka mateřské školy v Holicích, členka výboru Tenisového klubu Holice
18. Leoš Strouhal, ředitel stavební společnosti
19. Martina Vondrová, zdravotní sestra v Poličské nemocnici

č. 17Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1. Augustin Karel Andrle Sylor, pedagog
2. Jiří Hrdina, kavárník
3. Vladimír Boštík, OSVČ
4. Jiří Bezák, OSVČ
5. Tomáš Jarský, OSVČ
6. Josef Ehrenberger, důchodce, předseda svitavských včelařů
7. Dana Slatinková, pracovník v sociálních službách
8. Veronika Kašpříková, pracovnice zákaznického centra
9. Michal Kern, lektor
10. Ing. Jaroslav Pokorný, důchodce
11. Zdeněk Beneš, živnostník
12. Marie Staňková, prodavačka
13. Jiří Bašík, skladník
14. Pavel Formánek, skladník
15. Marie Moučková, živnostnice
16. Jiří Kulhavý, soudní znalec
17. Vojtěch Sviták, skladník
18. Miroslav Moučka, výtvarník
19. Josef Moučka, výtvarník

č. 18Dělnická strana sociální spravedlnosti

1. David Slavík, dispečer strojírenské výroby
2. Tomáš Richter, podnikatel
3. Marek Nechala, obchodní zástupce
4. Vladimír Jirásek, řidič
5. Jiří Víšek, zemědělec
6. Roman Chvojka, kuchař
7. Jan Richter, pracovník bezpečnostní agentur
8. Jan Krob, automechanik
9. Markéta Havlíčková, servírka
10. Jan Žoha, ostraha podniku
11. Rudolf Pecina, mechanizátor
12. Tomáš Kozáček, kuchař
13. Iveta Jirásková, na mateřské dovolen
14. Martin Šimek, řidič
15. Martin Hájek, dělník
16. Mária Sedliská, důchodkyně
17. Roman Zelený, svářeč
18. Miloslav Jandík, důchodce
19. Roman Střeštík, vlakvedoucí

č. 20ANO 2011

1. Martin Kolovratník, novinář
2. Petr Havlíček, starosta
3. David Kasal, primář dětského oddělení
4. Jana Hanzlíková, sociální pedagog
5. Emanuel Žďárský, DNA expert
6. Jan Heřmanský, podnikatel
7. Stanislav Vodička, podnikatel
8. Vladimír Antoch, obchodní manažer
9. Jiří Pochobradský, předseda družstva
10. Jan Řehounek, manažer
11. Helena Dvořáčková, projektantka
12. Miroslav Polák, technický ředitel
13. Jaroslav Pulicar, podnikatel
14. Ondřej Čermák, projektový manažer
15. Miroslav Navrátil, jednatel firmy
16. Stanislav Ešner, technolog
17. Libor Truhlář, programátor
18. Vincent Pribula, inspektor kvality
19. Martin Dudla, železniční technolog

č. 21Komunistická strana Čech a Moravy

1. Květa Matušovská, dopravní inženýrka
2. Jana Žítková, dětská psycholožka
3. Pavel Kubů, zemědělský technik
4. Václav Snopek, sociolog, předseda kontrolního výboru Zastupitelstva
Pardubického kraje
5. Jaroslav Fišer, pracovník Ústředního výboru Komunistické strany Čech a
Moravy
6. Jan Foldyna, místostarosta
7. Josef Bohatec, podnikatel
8. Vladimír Příhoda, starosta
9. Miloš Ouřecký, vysokoškolský student
10. Vladimír Dosoudil, informatik
11. Petr Němec, podnikatel
12. Martin Moravec, dopravní specialista
13. Jaroslav Hájek, učitel hudby
14. Jiří Jiruše, obchodník
15. Radim Fülle, předák čerpač
16. Antonín Vyšohlíd, místostarosta
17. Alice Moravcová, učitelka - speciální pedagožka
18. Valéria Kmošťáková, mistrová
19. Miroslav Karlíček, středoškolský učitel

č. 22LEV 21 - Národní socialisté

1. Jan Vondrouš, výrobce skla a bižuterie
2. Martin Bažant, vedoucí prodejního střediska
3. Přemysl Votava, programátor implementačních technologií
4. Stanislav Menšík, učitel v.v.
5. Miloš Kysilka, truhlář
6. Václav Stein, obchodní zástupce firmy TLAPA
7. Jakub Mařík, administrativní pracovník - správce budov
8. Jan Hunka, živnostník
9. Ondřej Kaltoun, obchodní asistent
10. Iveta Růžičková, servírka
11. Martin Povýšil, sklenář
12. Tomáš Čierny, kontrolor kvality
13. Tereza Drahoňovská, administrativní pracovník v cestovním ruchu
14. Slavomil Prudil, technik
15. Lenka Povýšilová, prodavačka
16. Jana Vondroušová, kuchařka, živnostnice v oboru výroby skla a bižuterie
17. Lukáš Kovář, sklář
18. Josef Dostál, umělecký sklář, výrobce dekorativního skla
19. Luboš Bubák, dopravní technolog

č. 23Strana zelených

1. Jiří Čáslavka, ekonom a etnolog
2. Karel Rýdl, vysokoškolský učitel
3. Zdeňka Plecháčková, inženýrka kvality
4. Eva Kodymová, etnograf
5. Miroslav Rubeš, zastupitel Pardubic
6. Jitka Dosoudilová, projektová manažerka
7. Radek Hűbl, sociální pracovník
8. Lucie Horváthová, sociální antropoložka
9. Zdeněk Janál, divadelní dramaturg
10. Hana Macková, učitelka v důchodu
11. Tomáš Formánek, odborový předák
12. Jakub Kutílek, dopravní inženýr
13. Jiří Malík, podnikatel ve zdravé výživě
14. Miroslav Hovorka, technik elektro, Ostřešany
15. Ondřej Sigmund, restaurátor
16. Pavel Peroutka, technik
17. Jan Matouš, živnostník
18. Pavel Kvapil, živnostník
19. Jiří Pavlosek, analytický chemik

č. 24Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

1. Petr Fibich, invalidní důchodce, telefonista
2. Josefina Koucká, sochařka
3. Petr Tichý, OSVČ
4. Tomáš Thun, THP
5. Lukáš Thun, státní zaměstnanec
6. Otakar Ryšavý, živnostník
7. Eliška Nováková, pedagog
8. Libor Novák, projektový manažer
9. Vítězslav Dittrich, sociální pracovník,
10. Vladimíra Blažková, zootechnik


Volby do Sněmovny 2013

Kandidátky do voleb podle krajů

Podívejte se na přehled kandidátů do předčasných voleb 2013 on-line:

Autor:




Hlavní zprávy

Další z rubriky

Kromě hřišť se mají na místě objevit nové prvky zpříjemňující odpočinek.
Lidé uvidí, jak Pardubice chtějí změnit pravý břeh řeky Labe

Výraznou změnu podoby pravého břehu Labe chystají Pardubice. První plány přitom vyvolaly poměrně velký odpor části veřejnosti, které se nelíbilo především...  celý článek

Velkou pozornost poutala jízda tanku, který se následně vyřádil na vraku auta.
Retroměstečko nabídne návrat do dob minulých na Labi i v kasárnách

Retroměstečko v Pardubicích bude celý víkend lákat nejen milovníky historie a současné i dobové vojenské techniky, ale nabízí celou řadu akcí pro celou rodinu....  celý článek

Na silnici I/35 se čelně srazilo osobní auto s kamionem, jeho řidič ve...
Čelní srážka vozu s kamionem na den bez aut skončila tragicky, řidič zemřel

Tragickou epizodu měl páteční Mezinárodní den bez aut v Pardubickém kraji. Na silnici zde totiž zahynul jeden z řidičů, který ze zatím neznámých příčin přejel...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.