Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Zranil ženu na přechodu. Přesto může být dál starostou České Třebové

Zastupitelé České Třebové se musejí rozhodnout, jestli chtějí v čele města muže, který byl podmínečně odsouzen na rok vězení. Jaroslav Zedník, dosavadní starosta a vítěz letošních voleb, totiž přejel autem nohu ženě, která šla po přechodu pro chodce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pasonp

Vyrobená aféra

Zedník se podle mého názoru k celému případu plného podivností  postavil čelem a čestně.  Každému z nás se může někdy stát, že mu někdo pod vlivem strčí nohu pod kolo. Proč by kvůli tomu neměl být starostou?  Šťourají do toho lidé, kteří šťourají do všeho a jeho lidským kvalitám se ani nepřibližují.!!

0/0
25.10.2010 20:47

j.u.r.a.j

kdo byl na počátku

Kdo je bez viny, ať si hodí kaménkem. Někteří to ale umí velmi dobře ( že pane řediteli Mimro).Přitom každý kdo jezdí autem a ještě lépe každý den( a neustálém spěchu)  ví, že k nějakému maléru je to občas opravdu velmi blízko. Pan starosta se k problému postavil čelem. Rozhodnutí soudu vzal a nijak neprotestoval i když asi mohl. Toho si cením. cením si i toho, že po dlouhé a ještě delší době má a bude mít Česká Třebová starostu, který spolu se svými kolegy město někam posunul a ještě posune. A vím o čem mluvím, neb jsem 8 roků na radnici také  pracoval. Pane starosto a všichni na radnici, nenechte se otrávit články rádoby senzacechtivých novinářů typu pana Filipa . Jen doufám, že víte od kterého informátora vítr fouká. Ale asi víte.

J.Kubínek

0/0
23.10.2010 12:16

jamesbondik

Je to prostě tak

Co dokáží někteří rádoby znalci mě doslova šokovalo!?!!p.Zedník byl potrestaný rozhodnutím  soudu.Soudce rozhodl na základě důkazů

a vyšetřování PČR.Nějaké řeči kolem jsou pouhé kecy lidí , kteří zřejmě jednájí a diskutují podle pravidla jedna paní povídala.Jak by mohl vůbec velet Městské policii jako takové, když by byl v tomto případě jako strážník nespolehlivý podle zákona!!??V

žádném případě by už dále neměl být starostou !!a myslím, že by se měl 

vzdát i mandátu zastupitele, protože odhadem 90% jeho voličů o této

věci nevěděli a vůbec nevědí!!!Pokud má svoji hrdost a čest měl by to udělat každý politik na jeho místě!

0/0
23.10.2010 11:27

rainydaywoman

komu "posloužil" pan Filip?

Dobrý den,

nejdříve pár slov k osobě autora článku pana Filipa. Dle mého mínění není dobrým novinářeml, protože není nezaujatý a jeho článek je vyloženě tendečně zaměřený. Možná jen "posloužil" někomu, komu je pan starosta Zedník trnem v oku (a kdo by měl být za svoje nenávistné výroky spíše hospitalizován na psychiatrii), ale to ať si pan novinář přebere sám, kdo je zdrojem jeho informací .

Kdo je nestranný a aspoň trochu objektivní, udělá si obrázek sám a nepotřebuje k tomu žádná doporučení. Nakonec máme tu popis události od přímého svědka.

Dle mého názoru pan starosta Zedník udělal pro Českou Třebovou za osm let víc, než všichni starostové před ním dohromady. Věřím, že zvolen bude a přeji mu hodně úspěchů! 

0/0
23.10.2010 7:15

Lucie Bečková

Držím pěsti pane starosto :)

Jeeee, to se zas někdo dělá z komára velblouda - pan starosta je schopný politik a líbí se mi to, co dělá pro naše město. To asi vytáhl někdo, komu se nelíbí výsledky voleb, nějaký zhrzený člověk , která sám toužil usednout v čele České Třebové. Nebude se ještě zkoumat, jestli náhodou pan Zedník netrhal motýlům křídla, když mu bylo třeba 6 let? Pane starosto - držím pěsti, myslím že hlasy které jste dostal mluví za vše :)

0/0
22.10.2010 19:49

strnad

Reakce na článek o českotřebovském starostovi

Není pravdou, že by "politici" ani občané v České Třebové o této události nevěděli. Pan starosta ji nijak netajil ani nepopíral.

V celé věci mi není jasné, jak člověk s těžkou újmou na zdraví dojde z uvedeného přechodu na nádraží, dojede do Brna a teprve druhý den jde na prohlídku k lékaři. Z uvedeného přechodu je na českotřebovské nádraží cca 2 km a nevím, kde slečna bydlí v Brně. Předpokládám, že pro těžce zraněného je i hodinová cesta vlakem do Brna velkým utrpením a já si jsem sama za sebe jistá, že bych ihned vyhledala lékařské ošetření, protože určitě v tak velkém městě jako je Brno funguje noční lékařská služba, eventuelně pohotovost v nemocnicích.

Vzhledem k tomu, že jsem byla sama přítomna na některých hokejových utkáních, jsem přesvědčena, že řada fanoušků se posiluje proti chladu nějakým alkoholickým nápojem. A v záležitosti jistě svědčili jako skupina proti jednotlivci.

 Ing. Jaromíra Žáčková

místostarostka města Česká Třebová

0/0
22.10.2010 10:40

Bernard1

Re: Reakce na článek o českotřebovském starostovi

Přesně tak. Už vidím, jak ti fanoušci spořádaně čekali na přechodu, za bezpečné stavu na silnici začli přecházet a náhle se přiřítil starosta zavratnou 10km rychlostí a těžce zranil jednu fanynku, která pak došla na nádraží dojela domů do Brna.

0/0
22.10.2010 11:39

lucasso87

Re: Reakce na článek o českotřebovském starostovi

Celou situaci jsem viděl na vlastní oči a to, že byli fanoušci opilí a značně dělali bordel se určitě mělo na celé věci promítnout. " Zraněná" žena odešla po svých a myslím, že zraněna byla minimálně a z velké části nesla odpovědnost za tuto událost. Myslím, že pokud se tento incident dostává na povrch v těchto chvílích je jasné, že se jedná o tah nějakého politického rivala, který panu Zedníkovi chce uškodit. Nejspíše mu ostatní politické strany a souputníci závidí jeho úspěch a schopnosti udělat něco pro naše město. Já osobně jsem velice rád, že se do čela města dostal po předešlých starostech opravdu schopný člověk.

Lukáš Pácl

0/0
22.10.2010 16:31

Bernard1

Doufám, že zvolen bude

1. je skutečně schopný

2. veřím jeho verzi, že mu tam ti fandové vlastně vlezli, když neměli. Ten přechod je dost nebezpečnej, jde o průtah městem a i fanoušci jdoucí z hokeje by si měli uvědomit, že jen tak skočit do silnice, byť na přechodu, je hovadina.

0/0
22.10.2010 9:32Najdete na iDNES.cz