Reklama

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2017 pro Pardubický kraj

  • 0
Podívejte se na kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční 20. a 21. října 2017. Postupně budeme přinášet aktualizované volební kandidátky pro Pardubický kraj.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: David Port, MAFRA

Finální podoba kandidátních listin pro letošní volby zatím není známá, proto zatím většinou nabízíme jen lídry jednotlivých politických stran, tak jak je strany oznamují.

Články o volbách do Sněmovny najdete ZDE

  • ODS
    1. Simeon Karamazov, poslanec a vysokoškolský profesor
    2. Radim Jirout, generální ředitel akciové společnosti
    3. Petr Bajer, místostarosta města Holice
    4. Vojtěch Kyncl, vědecký pracovník
    5. Ladislav Valtr, krajský zdravotní rada
    6. Jaroslav Martinů, starosta města Polička
    7. Kateřina Drábková Bíbusová, ředitelka neziskové organizace
    8. Matouš Pořický, místostarosta města Ústí nad Orlicí
    9. David Novák, soukromý zemědělec
    10. Jan Švadlenka, buněčný biolog
    11. Michal Kortyš, náměstek hejtmana Pardubického kraje
    12. Martin Kozáček, stavební projektant
    13. Ivana Snítilová, živnostnice
    14. Alena Stránská, učitelka
    15. Jan Mazuch, ředitel festivalu šachu a her Czech open
    16. Pavel Čížek, místostarosta města Svitavy
    17. Miloslav Sejkora, starosta města Bystré
    18. Stanislava Švarcová, ředitelka Základní školy
    19. Patrik Dospěl, analytik v logistice
    20. Jiří Kubeš, ředitel mezinárodní asociace
    21. Harald Čadílek, primář gynekologicko - porodnického oddělení
    22. Arnošt Martin, podnikatel
    23. Miroslav Kudláček, doktorand
    24. Jan Čechlovský, místostarosta města Chrudim
    25. Petr Fila, fyzioterapeut
    26. Petr Máca, jednatel
    27. Milan Bušek, OSVČ
    28. Pavel Vaňkát, ředitel ZUŠ
    29. Tomáš Pirkl, živnostník
    30. Jan Heřmanský, podnikatel
    31. Luděk Pinta, učitel ZŠ
    ODS
  • TOP 09
    1. Jiří Skalický, poslanec
    TOP 09
  • KDU-ČSL a STAN
    1. Marek Výborný, ředitel gymnázia Mozartova
    KDU-ČSL, STAN
  • Česká pirátská strana
    1. Mikuláš Ferjenčík, pražský zastupitel
    Česká pirátská strana
  • Strana zelených
    1.Monika Horáková, překladatelka
    2. Jakub Kutílek, dopravní inženýr
    3. Radim Vetchý, starosta Lanškrouna
    4. Jolana Truncová, dělnice
    Strana zelených
  • KSČM
    1. Václav Snopek, 65 let, poslanec
    2. Květa Matušovská, 33 let, poslankyně
    3. Miloš Drhlík, 34 let, telekomunikační poradce pro firemní klientelu
    4. Jitka Šimková, 62 let, úřednice
    5. Otakar Kovařík, 32 let, softwarový specialista
    6. Josef Bohatec, 43 let, ekonom
    7. Vladimír Severin, 43 let, OSVČ
    8. Antonín Vyšohlíd, 61 let, obchodní ředitel
    9. Petr Žampach, 20 let, student vysoké školy
    10. Roman Harmat, 40 let, předseda Okresního výboru KSČM
    11. Richard Nosek, 47 let, bezpečnostní technik
    12. Milan Mňuk, 61 let, zaměstnanec krajského úřadu
    13. Jaromír Vojtěch, 40 let, policista - vyšetřovatel
    14. Tomáš Kacálek, 37 let, státní zaměstnanec
    15. Jaroslav Hájek, 48 let, učitel hudby
    16. Luboš Dittrich, 48 let, dělník
    17. Vladimír Krátký, 54 let, OSVČ
    18. Petra Tatíčková, 44 let, OSVČ
    19. Václav Opasek, 50 let, montér
    KSČM

Kandidátky do voleb podle krajů

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

žádný příspěvek v diskusi

Reklama