Pardubičtí basketbalisté se v Prostějově po poločase totálně sesypali

14:14aktualizováno  14:14
Dvě naprosto odlišné půle prožili basketbalisté Pardubic v nedělním utkání v Prostějově. Proti Orlům vedla Beksa až do 27. minuty. Nakonec odjela po výsledku 74:94 s prázdnou.

Trenér Dušan Bohunický řídí hru basketbalistů Pardubic. | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Do svého soupeře se přitom pustila hned od úvodních minut a po zbytek první půle diktovala tempo, když dokázala Orlům ulétnout až na rozdíl dvanácti bodů. Východočeši měli navrch zejména v doskocích.

Naopak domácí se utápěli ve značném množství zbytečných ztrát. Do šaten si tak Pardubičtí odnášeli pětibodové vedení 41:36.

Po přestávce ještě hosté hájili těsný náskok, ale ten se během hluché pětiminutovky bleskově vypařil. Procenta úspěšnosti střelby na domácí straně rostla nevídanou rychlostí a nezastavila se až do konce duelu.

Však za druhou dvacetiminutovku nasázeli Prostějovští nevídaných sedmapadesát bodů, zatímco Beksa se zmohla "jen" na třiatřicet.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Marek Dubský na Pardubické juniorce
Antukové finále spláchly bouřky, Juniorka se musela rozhodnout v hale

Přívaly vody překazily organizátorům Pardubické juniorky plány na uspořádání závěrečných zápasů turnaje ve venkovním prostředí. Došlo tak k přesunu pod...  celý článek

Ozren Pavlovič v bílém dresu Hawaii Rainbow Warriors
Svitavy přivedly křídelníka Pavloviče, budou testovat hlavně jeho zdraví

Čtyři týdny bude mít 203 centimetrů vysoký chorvatský křídelník Ozren Pavlovič na to, aby trenéry basketbalistů Svitav zaujal a získal stálé místo na soupisce.  celý článek

Pardubičtí hokejisté oslavují gól v přípravném utkání se Slovanem Bratislava.
Holland získal smlouvu v hokejových Pardubicích, má zajistit důraz

Pokud bude potřeba zjednat před brankou či v jiném prostoru kluziště patřičný pořádek, třiadvacetiletý kanadský bek Rhett Holland u toho nejspíše nebude...  celý článek